Catering weselny

 

W tym szczególnym dla Państwa dniu najważniejsza jest wspaniała zabawa i wyśmienite dania oraz trunki. Dzięki naszej profesjonalnej organizacji przeżyjecie Państwo niepowtarzalny wieczór pełen wrażeń i atrakcji. 

Spełnimy Państwa marzenia o wspaniałym przyjęciu weselnym w eleganckim i szykownym miejscu jakim jest Dworek Arkadia w Piotrowicach lub przygotujemy catering w wybranym przez Państwa miejscu.

Dla gości przygotowaliśmy dwie sale o cudownych wnętrzach oraz niesamowitym wystroju.
Sala balowa o powierzchni 700 m2 jako jedyna w naszym regionie nie ma żadnych kolumn  - mieści nawet 400 osób, sala ta zlokalizowana jest w centralnej części dworku. W dekoracji wnętrza odnajdą Państwo elegancki kamień naturalny, wyjątkowe żyrandole wykonane na specjalne zamówienie , a dla Państwa komfortu parkiet został wykonany z drewna egzotycznego co bez wątpienia daje  przyjemność podczas zabawy.  Neutralna , ciepła kolorystyka bieli z dodatkiem kremu, beżu i brązów, pozwala na zastosowanie indywidualnego wystroju zgodnie z oczekiwaniami najbardziej wymagającej Pary Młodej.

Sala kryształowa  to piękne wnętrze wykończone lustrami, pięknymi kryształowymi żyrandolami oraz cudownymi obrazami. Jeżeli cenią Państwo sobie przytulną atmosferę bądź planujecie przyjęcie rodzinne jakim jest komunia lub chrzciny jest to idealne miejsce. Sala umożliwia urządzenie przyjęcia dla 150 gościu. 

Ponieważ wiemy jak bardzo ważna jest kuchnia na przyjęciach weselnych czy też innych spotkaniach rodzinnych przygotowaliśmy dla Państwa wyselekcjonowane potrawy z których mogą Państwo sami komponować menu na przyjęcie. W wyborze odpowiedniego menu zawsze służy pomocą manager lub szef kuchni naszego dworku.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu www.dworekarkadia.pl info@dworekarkadia.pl tel. 600 415 711

boks obrazek 1
Kontakt

Catering-Arkadia
Piotrowice 94 B

tel. + 48 600 415 711

catering@dworekarkadia.pl

tel. +48 602 713 720

tel. +48 600 811 791

Realizacja: evosoft